Hakkımda

Hakkımda | Yusuf Yazar

Ben Kimim?

Merhaba, ben Yusuf. Kırıkkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Lisans alanım dışında yazılım, bilgi teknolojileri ve psikoloji alanlarıyla da ilgileniyorum. Hızlı öğrenme kabiliyetine sahibim. Grup tartışmaları ve takım çalışmalarına yatkınım. Kitap okumayı ve blog yazıları yazmayı seviyorum. Şuan Okurdan Blog adında bir blog sitem var ve burada alanım dışında blog yazıları paylaşıyorum. Psikoloji alanında kişilik testleri, karakter analizi, psikolojik test teknikleri ve psikanaliz ile ilgileniyorum. Üretkenliği severim ve verimlilik benim için önemlidir.

Eğitimim

Genç Osman Anadolu Lisesi

Lise (2014 - 2017)

Sayısal alanda 3 yıl lise eğitimi aldım.

Kültür Temel Lisesi

Lise (2017 - 2018)

Sayısal alanda 1 yıl eğitim alarak lise eğitimimi tamamladım.

Kırıkkale Üniversitesi - Endüstri Mühendisliği

Lisans (2020 - 2024)

Lisans eğitimime Kırıkkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde başladım.

Yeteneklerim

Kişisel

Hızlı öğrenme kabiliyetine sahibim. Etkili yazılı ve sözlü iletişim kurabiliyorum. Grup tartışmaları ve takım çalışmalarına yatkınım. Psikoloji ile ilgileniyorum. Karakter analizi ve kişilik testleri üzerinde araştırmalar yapıyorum.

Takım Çalışması

Problemleri analiz edebilme, sorunlara alternatif çözüm üretebilme, gereksinimleri değerlendirebilme ve yenilikçi stratejiler geliştirme becerilerime güveniyorum. Hızlı ve etkili kararlar alabildiğimi ve stres yönetiminde başarılı olduğumu düşünüyorum.

Endüstriyel

İleri seviye microsoft office word, excel, powerpoint biliyorum. Temel yeterlilikte Microsoft Office Access, Excel VBA, SPSS, Canias ERP biliyorum.

Grafik ve Çizim

Temel yeterlilikte Autocad, Sketchup biliyorum. Orta-İleri seviye Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator biliyorum.

Sistem Yönetimi

Sistemlerde oluşan sorunların çözülmesinde, yazılımdan kaynaklı problemlerde, bilgisayar sistemlerinin kurulumunda ve gerekli bakımlarının yapılmasında donanımsal ve yazılımsal anlamda bilgiliyim.

Programlama

Php, HTML5, Css dillerinde temel yeterlilikte bilgiye sahibim. Temel-Orta seviye Python ve C dilini biliyorum. Derin öğrenme alanında araştırmalar yapıyorum.

Yabancı Dil

Orta-İleri seviye İngilizce ve Temel seviyede Almanca biliyorum. İngilizce dilinde yeterli çalışma yetkinliğine sahip olduğumu düşünüyorum.

Çalışma Deneyimim

Madame Jolly Peruk - Saç ve Saç Aksesuarları

Madame Jolly Peruk - Saç ve Saç Aksesuarları

E-Ticaret Uzmanı (Ara 2016 - Kas 2020)

Home-Office çalışma sisteminde firmanın e-ticaret sistemlerinin kurulumunu, yönetimini ve müşteri stratejilerini geliştirmesini sağladım.

Erkek Protez Saç

Erkek Protez Saç

E-Ticaret Uzmanı (May 2017 - Eyl 2019)

Home-Office çalışma sisteminde firmanın e-ticaret sistemlerinin kurulumunu, pazaryeri entegrasyonlarını, müşteri geri dönüş analizlerini ve satış organizasyonlarını gerçekleştirdim.

Kırıkkale Üniversitesi - Endüstri ve Verimlilik Topluluğu

Kırıkkale Üniversitesi - Endüstri ve Verimlilik Topluluğu

Sosyal Medya ve Tasarım Direktörü (Gönüllü) (Eki 2019 - Şub 2021)

Kırıkkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölüm topluluğu EVT'de internet sitesinin kurulması, görev takip sisteminin yapılması, sosyal medya ve tasarım çalışmalarının yapılması görevlerini üstlendim.

Kırıkkale Üniversitesi - Endüstri ve Verimlilik Topluluğu

Kırıkkale Üniversitesi - Endüstri ve Verimlilik Topluluğu

Denetim Direktörü (Gönüllü) (Mar 2021 - Devam)

EVT'de bulunan birimlerin görev ve sorumluluklarını yerine getirip getirmediğini takip ederek, aylık denetleme raporları yazmaktayım.